Info MŽ rss

Strana:  1 2 3   další »

Ukončení sezóny 2018/19

UKONČENÍ SEZÓNY !!

Děkujeme všem rodičům a klukům za parádní rozlučku a za skvělou letošní sezónu, přejeme hezké letní prázdniny =)
Uvidíme se na prvním tréninku sezóny 2019/20 - 12. srpna v 17:00 na hřišti v Kosteleci.

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 22.6.2019 16:52  |  Přečteno: 7x

Program týdne (17.6 - 23.6.)

Program týdne:
Pondělí (17.června) 17:00-18:30 trénink hřiště KNH
Pátek (21.června) 17:00 ROZLUČKA NA HŘIŠTI, 17:30 Oficiální předání medailý a poháru pro vítěze ml. žáků, společné foto, Zápás rodiče vs kluci, shrnutí sezóny trenérem, volná zábava =)

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 16.6.2019 21:59  |  Přečteno: 10x

MŽ: Horní Štěpánov - Kostelec (14.6.2019, 17:30)

Nominace:
Adam Bureš, Honza Kumstát (?), Roman Koláček, Martin Chytka, Karel Frank, Filip Pekr, Nicolas Bross, Petr Filouš, Dava Voráč, Dena Františák, Vojta Kovář

Sraz v 16.30 na hříšti v Horním Štěpánově, výkop 17.30 !!

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 11.6.2019 1:06  |  Přečteno: 20x

MŽ: Kostelec - Lipová (8.6.2019, 10:00)

Nominace:
Adam Bureš, Honza Kumstát, Filip Holub, Roman Koláček, Ondra Hájek, Vincent Drápal, Denis Doležel, Martin Chytka, Karel Frank, Filip Pekr, Nicolas Bross, Petr Filouš, Dava Voráč

Sraz v 9.00 na hříšti v Kostelci, výkop 10.00 !!

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 5.6.2019 1:02  |  Přečteno: 7x

Program týdne (3.6 - 9.6.)

Program týdne:

Pondělí (3.června) -- trénink 17:00 - 18:30 tráva hřiště Kostelec

Středa (5.června) -- trénink 17:00 - 18:30 tráva hřiště Kostelec

Čtvrtek (6.června) -- trénink 16:00 - 17:30 tráva hřiště Kostelec

Sobota (8.června) - zápas MŽ s Lipovou, 9.00 sraz hřiště KNH, výkop 10:00, NOMINACE BUDE DOPLNĚNA !

DO ÚTERÝ VEČER (20:00) MI PIŠTĚ VELIKOSTI DRESŮ, CO SE BUDOU OBJEDNÁVAT... KDO NENAPÍŠE ŽÁDNOU VELIKOST NEDOSTANE NIC, NEBO DOSTANE DANOU VELIKOST, KTEROU UVEDL !!

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 3.6.2019 14:32  |  Přečteno: 1x

Program týdne (27.5 - 2.6.)

Program týdne:

Pondělí (27.května) -- trénink 17:00 - 18:30 tráva hřiště Kostelec

Středa (29.května) -- trénink 17:00 - 18:30 tráva hřiště Kostelec

Čtvrtek (30.května) -- trénink 16:00 - 17:30 tráva hřiště Kostelec

Sobota (1.června) - Turnaj SP, 8.00 sraz hřiště KNH, výkop 09:00, NOMINACE BUDE DOPLNĚNA !

Neděle (2.června) - MŽ: Ptení - KOSTELEC, 9.30 sraz hřiště Ptení výkop 10:30, NOMINACE BUDE DOPLNĚNA !

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 27.5.2019 14:43  |  Přečteno: 4x

MŽ: Kostelec - Mostkovice (25.5.2019, 10:00)

Nominace:
Adam Bureš (GK),Honza Kumstát, Filip Holub, Roman Koláček, Deni Františák, Ondra Hájek, Vincent Drápal, Denis Doležel, Martin Chytka, Karel Frank, Filip Pekr, Dava Vorač, Nicolas Bross

Sraz v 9.00 na hříšti v KNH, výkop 10.00 !!

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 19.5.2019 11:32  |  Přečteno: 18x

!! UPOZORNĚNÍ - program týdne (20.5.-26.5) !!

Program týdne:

TENTO TÝDEN KLUKY ČEKÁ NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ZÁPAS SEZÓNY, PROTO VÁS ŽÁDÁM O MAXIMÁLNÍ ÚČAST NA TRÉNINCÍCH A VELKOU PODPORU BĚHEM SOBOTNÍHO DERBY, BUDEME JI POTŘEBOVAT !!

Pondělí (20.května) -- trénink 17:00 - 18:30 tráva hřiště Kostelec

Středa (22.května) -- trénink 17:00 - 18:30 tráva hřiště Kostelec

Čtvrtek (23.května) -- trénink 17:00 - 18:30 tráva hřiště Kostelec !! ZMĚNA !!

Sobota (25.května) - MŽ: ZÁPAS O 1.MÍSTO !! KOSTELEC - Mostkovice, 9.00 sraz hřiště KNH výkop 10:00, NOMINACE vyjmečně již DOPLNĚNA !

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 19.5.2019 11:26  |  Přečteno: 26x

Program týdne (13.5 - 19.5.)

Program týdne:

Středa (15.května) -- trénink 17:00 - 18:30 tráva hřiště Kostelec

Čtvrtek (16.května) - Zápas MŽ: sraz 16:30 hřiště Nezamyslice, výkop 17:30

Sobota (18.května) - Turnaj SP: 8.00 sraz hřiště Přemky výkop 9:00, NOMINACE BUDE DOPLNĚNA !

PŘIPOMÍNÁME SPRCHOVÁNÍ PO TRÉNINCÍCH (KROMĚ OVÁLU) A PO ZÁPASECH, ...ať si na to fakt pomalu zvyknou - sprchy máme na hřiště navíc nově zrekonstruované !

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 12.5.2019 0:54  |  Přečteno: 4x

Program týdne (6.5. - 12.5.)

Program týdne:

Pondělí (6.května) - trénink 17:00 - 18:30 tráva hřiště Kostelec

Středa (8.května) - ATLETICKÝ TRÉNINK - Ovál u haly KNH 16:00 - 17:15 - s sebou tenisky, ručník, pití.
KDO NEDOJDE A NEBUDE ZE ZÁVAŽNÝCH DŮVODŮ OMLUVEN, TAK V NOMINACI NA ZÁPAS NEBUDE !!

Čtvrtek (9.května) - trénink 16:00 - 17:30 tráva hřiště Kostelec

Sobota (11.května) - MŽ:Kostelec - Otaslavice, 9.00 sraz hřiště KNH(výkop 10:00), NOMINACE BUDE DOPLNĚNA !

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 4.5.2019 1:28  |  Přečteno: 6x

MŽ: Přemyslovice - KNH (3.5.2019, 17:00)

Nominace:
Adam Bureš, Ondra Hájek, Vincent Drápal (c), Denis Doležel, Martin Chytka, Karel Frank, Roman Koláček, Martin Voráč, Filip Pekr, Deni Františák, Nicolas Bross, Dava Voráč

Sraz v 16:00 na hříšti v Přemyslovicích, výkop 17:00 !!

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 2.5.2019 19:06  |  Přečteno: 18x

Program týdne (29.4 - 5.5.)

Program týdne:

Pondělí (29.dubna) - trénink 16:00 - 17:30 tráva hřiště Kostelec

Středa (1.května) - ATLETICKÝ TRÉNINK - Ovál u haly KNH 16:00 - 17:15 - s sebou tenisky, ručník, pití.
KDO NEDOJDE A NEBUDE ZE ZÁVAŽNÝCH DŮVODŮ OMLUVEN, TAK V NOMINACI NA ZÁPAS NEBUDE !!

Čtvrtek (2.května) - trénink 16:00 - 17:30 tráva hřiště Kostelec

Pátek (3.května) - MŽ:Přemyslovice - KNH, 16.00 sraz hřiště Přemky(výkop 17:00), NOMINACE BUDE DOPLNĚNA !

Sobota (4. května) TURNAJ SP: Skupina A (Kostelec na Hané, sraz 8:00 !!):
FC Kostelec na Hané, SK Jesenec, TJ Sokol Určice, mimo turnajově Olšany - na doplnění (?)

PŘÍSPĚVKY 500,- - už jen Marcel Dostál !!

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 27.4.2019 21:22  |  Přečteno: 33x

MŽ: Kostelec - Vrahovice ( 27.4.2019, 10:00)

Nominace:
Adam Bureš, Ondra Hájek, Vincent Drápal (c), Denis Doležel, Martin Chytka, Karel Frank, Roman Koláček, Martin Voráč, Filip Pekr, Deni Františák, Dava Voráč, Lucas F., Nicolas F.

Sraz v 09:00 na hříšti v KNH, výkop 10:00 !!

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 26.4.2019 15:32  |  Přečteno: 6x

MŽ: Kostelec - Sigma Olomouc (24.4.2019, 17:00) - přátelák

Nominace:
Filip Holub, Adam Bureš, Ondra Hájek, Vincent Drápal (c), Denis Doležel, Martin Chytka, Karel Frank, Roman Koláček, Martin Voráč, Filip Pekr, Honza Kusmtát, Deni Františák, Dava Voráč, Nicolas Bross

Sraz v 16:00 na hříšti v KNH, výkop 17:00 !!

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 21.4.2019 13:53  |  Přečteno: 10x

Program týdne (22.4 - 27.4.)

Program týdne:

Pondělí (22.dubna) - TRÉNINK ZRUŠEN - VELIKONOCE !

Středa (24.dubna) - přátelák SIGMA OLOMOUC, sraz 16:00 hřiště Kostelec, výkop 17:00 - nominace viz. web !!

Čtvrtek (25.dubna) - trénink 16:00 - 17:30 tráva hřiště Kostelec

Sobota (27.dubna) - MŽ:KNH - Vrahovice: 09.00 sraz hřiště KNH(výkop 10:00), NOMINACE BUDE DOPLNĚNA !

VYBÍRÁME PŘÍSPĚVKY NA POLOLETÍ 500,- - už jen Marcel Dostál !!

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 21.4.2019 13:43  |  Přečteno: 22x

Strana:  1 2 3   další »