Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 13

MŽ: Kostelec - Mostkovice (25.5.2019, 10:00)

Nominace:
Adam Bureš (GK),Honza Kumstát, Filip Holub, Roman Koláček, Deni Františák, Ondra Hájek, Vincent Drápal, Denis Doležel, Martin Chytka, Karel Frank, Filip Pekr, Dava Vorač, Nicolas Bross

Sraz v 9.00 na hříšti v KNH, výkop 10.00 !!

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 19.5.2019 11:32  |  Přečteno: 18x

!! UPOZORNĚNÍ - program týdne (20.5.-26.5) !!

Program týdne:

TENTO TÝDEN KLUKY ČEKÁ NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ZÁPAS SEZÓNY, PROTO VÁS ŽÁDÁM O MAXIMÁLNÍ ÚČAST NA TRÉNINCÍCH A VELKOU PODPORU BĚHEM SOBOTNÍHO DERBY, BUDEME JI POTŘEBOVAT !!

Pondělí (20.května) -- trénink 17:00 - 18:30 tráva hřiště Kostelec

Středa (22.května) -- trénink 17:00 - 18:30 tráva hřiště Kostelec

Čtvrtek (23.května) -- trénink 17:00 - 18:30 tráva hřiště Kostelec !! ZMĚNA !!

Sobota (25.května) - MŽ: ZÁPAS O 1.MÍSTO !! KOSTELEC - Mostkovice, 9.00 sraz hřiště KNH výkop 10:00, NOMINACE vyjmečně již DOPLNĚNA !

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 19.5.2019 11:26  |  Přečteno: 25x

SP: Turnaj: Přemyslovice (18.5.2019, 09:00)

Nominace: Denis Doležel, Nicolas Bross, Lukáš Nadymáček, Nicolas a Lucas Františákovi, Marcel Dostál, Vojta Havlíček, Kuba Janečko, Adam Komloš.

Sraz v 8:15 na hříšti v Přemyslovicích. Výkop 9:00 !!

Autor: Martin Nadymáček  |  Vydáno: 16.5.2019 20:59  |  Přečteno: 1x

MŽ: Nezamyslice - Kostelec (16.5.,17:30)

Nominace:
Filip Holub, Roman Koláček, Deni Františák, Ondra Hájek, Vincent Drápal, Denis Doležel, Martin Chytka, Karel Frank (c), Lucas Františák, Nicolas Františák, Filip Pekr

S sebou kopačky, chrániče,termo, ručníky, sprcháče, čisté věci na převlečení po zápase. KLUCI SE PO ZÁPASE V ŠATNĚ PŘED ODCHODEM OSPRCHUJÍ !

Sraz v 16:30 na hříšti v Nezamyslicích , výkop 17:30 !!

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 13.5.2019 20:22  |  Přečteno: 26x

Program týdne (13.5 - 19.5.)

Program týdne:

Středa (15.května) -- trénink 17:00 - 18:30 tráva hřiště Kostelec

Čtvrtek (16.května) - Zápas MŽ: sraz 16:30 hřiště Nezamyslice, výkop 17:30

Sobota (18.května) - Turnaj SP: 8.00 sraz hřiště Přemky výkop 9:00, NOMINACE BUDE DOPLNĚNA !

PŘIPOMÍNÁME SPRCHOVÁNÍ PO TRÉNINCÍCH (KROMĚ OVÁLU) A PO ZÁPASECH, ...ať si na to fakt pomalu zvyknou - sprchy máme na hřiště navíc nově zrekonstruované !

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 12.5.2019 0:54  |  Přečteno: 4x

MŽ: Kostelec - Otaslavice (11.5.2019, 10:00)

Nominace:
Filip Holub / Roman Koláček (BR), Honza Kumstát(c) Adam Bureš (*), Ondra Hájek, Vincent Drápal (*), Denis Doležel (*), Martin Chytka (*), Karel Frank, Martin Voráč, Dava Voráč, Filip Pekr,

(*) v nominace v rámci příslibu, že budou chodit na tréninky a hlavně pořádně makat... jinak budou okrádat sebe i spoluhráče o dobré výsedky!

Dan Floryk (KANADA), Deni Františák (nemoc), Petr Filouš (zranění)

S sebou i ručníky, sprcháče, čisté věci na převlečení po zápase. VŠICHNI KLUCI SE PO ZÁPASE V ŠATNĚ PŘED ODCHODEM OSPRCHUJÍ !

Sraz v 9:00 na hříšti v KNH , výkop 10:00 !!

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 9.5.2019 20:01  |  Přečteno: 22x

Program týdne (6.5. - 12.5.)

Program týdne:

Pondělí (6.května) - trénink 17:00 - 18:30 tráva hřiště Kostelec

Středa (8.května) - ATLETICKÝ TRÉNINK - Ovál u haly KNH 16:00 - 17:15 - s sebou tenisky, ručník, pití.
KDO NEDOJDE A NEBUDE ZE ZÁVAŽNÝCH DŮVODŮ OMLUVEN, TAK V NOMINACI NA ZÁPAS NEBUDE !!

Čtvrtek (9.května) - trénink 16:00 - 17:30 tráva hřiště Kostelec

Sobota (11.května) - MŽ:Kostelec - Otaslavice, 9.00 sraz hřiště KNH(výkop 10:00), NOMINACE BUDE DOPLNĚNA !

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 4.5.2019 1:28  |  Přečteno: 4x

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 13