Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 10

Program týdne (25.3 - 31.3.)

Program týdne:

Pondělí (25.března) - trénink 16:00 - 17:30 tráva hřiště Kostelec

Středa (27.března) - trénink 16:00 - 17:30 - tráva HŘIŠTĚ Kostelec

VYBÍRÁME PŘÍSPĚVKY NA POLOLETÍ 500,-

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 21.3.2019 21:12  |  Přečteno: 1x

Program týdne (18.3 - 24.3.)

Program týdne:

Pondělí (18.března) - trénink 16:00 - 17:30 hala KNH

Čtvrtek (21.března) - trénink 16:00 - 17:30 - HŘIŠTĚ tráva (bude upřesněno !!)

VYBÍRÁME PŘÍSPĚVKY NA POLOLETÍ 500,-

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 17.3.2019 23:32  |  Přečteno: 2x

Program týdne (11.3 - 17.3.)

Program týdne:

Pondělí (11.března) - trénink 16:00 - 17:30 hala KNH

Čtvrtek (14.března) - trénink 16:30 - 18.00 hala KNH

Pokud bude dobré počasí půjdeme ven na hřiště(gumu) před halu - sálovky/tenisky, míč č.4

VYBÍRÁME PŘÍSPĚVKY NA POLOLETÍ 500,-

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 8.3.2019 13:42  |  Přečteno: 19x

Program týdne (4.3 - 10.3.)

Program týdne:

Pondělí (4.března) - trénink 16:00 - 17:30 hala KNH

Čtvrtek (7.března) - trénink 16:30 - 18.00 hala KNH

VYBÍRÁME PŘÍSPĚVKY NA POLOLETÍ 500,-

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 3.3.2019 0:08  |  Přečteno: 13x

Program týdne (25.2. - 3.3.)

Program týdne:

Pondělí (25.února) - trénink 16:00 - 17:30 hala KNH

Čtvrtek (28.února) - trénink hala KNH 16:30 - 18.00

sobota (2.března) - Turnaj st. přípravky v hale v KOSTELECI - odpolední (sraz: bude přesněn, předběžná nominace:Štěpa, Lucas, Nicolas, Denis D.,Lukáš Rubeš, Luky N.,Dava Voráč,Peta Filouš, Lukáš Holub (?), Nicolas Bross) - předpokládaný konec turnaje v 17.00 !!

ZAČÍNÁME VYBÍRAT POLOLETNÍ PŘÍSPĚVKY NA JARO/LÉTO 500kč ZA HRÁČ !!

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 14.2.2019 18:30  |  Přečteno: 18x

Program týdne (11.2 - 17.2.)

Program týdne:

Pondělí (11.února) - trénink 16:00 - 17:30 hala KNH

Čtvrtek (14.února) - fitness trénink (s sebou 100kč za osobu)
Pozn.Vybíráme 200kč -doplatek za soustředko, ještě od kluků Františáků (3x), Káju Franka a Štěpu Hrubana !!

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 10.2.2019 20:22  |  Přečteno: 10x

Program týdne (4.2. - 10.2.)

Program týdne:

Pondělí (4.února) - trénink zrušen !

Čtvrtek (7.února) - zrušen

Neděle (10.února) - Turnaj ml.žáků -hala v Nezamyslicích (sraz 12:30, nominace: Peta F., Štěpa, Denis, Vinca, Martin Voráč, Ondra, Deni Františák, Adam Bureš)

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 3.2.2019 16:06  |  Přečteno: 3x

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 10